Fiyat Teklifi Almak İstiyorum »
English » English »

2006 Yılından beri Endüstriyel Grup Ürünlerde Sahada yaptığımız çalışmalardan sonra 2010 Yılı itibarı ile İç Anadolu Bölgesinde Sanayi Tesislerimize ‘’Teknik Yaklaşımlar Global Çözümler’’ Sloganı ile yola çıktık. Bu Konulara paralel kısa sürede Polisan, Kluthe, Klüber gibi alanlarında dev firmaların distribütörlüğünü teknik kadromuzla bölgede gerçekleştirmekteyiz. Sizlere daha sağlıklı ekonomik hizmet anlayışı ile çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.

Hizmet Sunduğumuz Bölgeler Arasında: Ankara, Aksaray, Niğde, Eskişehir, Kırıkkale, Çankırı, Çorum, Samsun yer almaktadır. Endüstriyel Grupta yüksek kalitedeki ürünleri teknik ve ticari çözümler sunarak sanayi kesiminin daima hizmetinde yer almaktayız.

‘’Sorununuz ne kadar karmaşık olursa olsun, bizim çözümümüze güvenebilirsiniz.’’


Misyonumuz


MERKEZ SANAYİ KİMYASALLARI  olarak misyonumuz; ihtiyaca uygun çözümler sunarak tecrübelerimizi sizlerle paylaşmak, kanunlara ve yönetmeliklere uygun davranmak, çevreyi ve doğayı korumak, tüm bu amaçlar çerçevesinde yaptığımız işin sorumluluğunu alarak hızlı ve doğru projeler üretmek ve gerçekleştirmektir.

 

Vizyonumuz


Bölgenin en çok tercih edilen hizmet sağlayıcısı haline gelmek, servis kalitesi, insan kaynakları politikası ile sektörde örnek bir firma olmaktır.

 

Değerlerimiz


  • Hedef odaklı çalışarak tüm faaliyetlerde rekabetçi politikalar uygulamak,
  • Topluma ve etik değerlerine saygı göstererek, dürüst ve güvenilir olmak,
  • Müşteri memnuniyetini tüm faaliyetlerin odağında tutmak,
  • Satış ve Satış Sonrası sonrası hizmetlerimizi aksatmadan yürütmek,
  • Sektörümüzü en iyi şekilde temsil etmek, gelişmeleri yakından takip etmektir.
  • Çalışan memnuniyetine önem vermek, çalışanlarının sürekli gelişimine olanak tanımak,
Web Tasarım ve Programlama :Ostim Web Tasarım